Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ast: Alministración

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Weight
ast: Pesu

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
