Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Weight
bg: Тегло

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: Hide
bg: Скрий

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Author information
bg: Информация за автора
