Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Weight
da: Vægt

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Menu settings
da: Menu

en: Comment settings
da: Kommentarer

en: URL redirects
da: URL-omdirigeringer

en: Hide
da: Skjul

en: URL path settings
da: Alternativ URL

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Book outline
da: Indholdsfortegnelse

en: Revision information
da: Versioner

en: Author information
da: Forfatterinformation

en: Vertical tab
da: Vertikal fane

en: Promotion options
da: Indstillinger for forfremmelse
