Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Weight
el: Βάρος

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: Book outline
el: Διάρθρωση βιβλίου

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Author information
el: Πληροφορίες για το συντάκτη

en: XML sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου XML

en: Promotion options
el: Επιλογές προώθησης
