Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Weight
hi: मान

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Publishing options
hi: प्रकाशन विकल्प

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग

en: Comment settings
hi: कमेन्ट की स्थापनायें

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Book outline
hi: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी

en: Author information
hi: लेखक की जानकारी
