Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Weight
id: Bobot

en: Authoring information
id: Informasi penulisan

en: Publishing options
id: Opsi penerbitan

en: Menu settings
id: Pengaturan menu

en: Comment settings
id: Pengaturan komentar

en: Hide
id: Sembunyikan

en: URL path settings
id: Pengaturan path URL

en: Book outline
id: Kerangka buku

en: Revision information
id: Informasi revisi

en: Author information
id: Informasi penulis

en: XML sitemap
id: Sitemap XML

en: Promotion options
id: Pilihan promosi
