Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Weight
ka: წონა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Comment settings
ka: კომენტარის პარამეტრები

en: Hide
ka: დამალვა
