Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Author information
kk: Автор ақпараты
