Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Book outline
ku: چوارچێوەی پەڕتووک

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Author information
ku: زانیاری نووسه‌ر
