Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Hide
lv: Apslēpt

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Author information
lv: Informācija par autoru
