Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Weight
mn: Жин

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд

en: Hide
mn: Нуух

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем
