Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Book outline
nn: Bokstruktur

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon

en: Author information
nn: Forfattarinformasjon
