Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta10) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Introduction
de: Einführung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Show
de: Anzeigen

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Hide
de: Ausblenden

en: Restrictions
de: Beschränkungen
