Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta10) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Configuration
pt: Configuração

en: Show
pt: Mostrar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Hide
pt: Esconder
