Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Show
sk: Zobraziť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hide
sk: Skryť
