Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: px
uk: пікс

en: Show
uk: Показати

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Hide
uk: Приховати

en: Restrictions
uk: Обмеження
