Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Show
ca: Mostra

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hide
ca: Oculta
