Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Show
ps: ښوول

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Hide
ps: پټول
