Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Show
bo: སྟོན

en: Left
bo: གཡོན

en: Hide
bo: སྦས་པ
