Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hide
eu: Ezkutatu
