Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Introduction
gl: Introdución

en: Configuration
gl: Configuración

en: Show
gl: Amosar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Hide
gl: Agochar
