Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: Show
hr: Prikaži

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Hide
hr: Sakrij
