Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Show
id: Tampilkan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Hide
id: Sembunyikan
