Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
