Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Hide
ku: بشارەوە
