Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Show
lv: Rādīt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hide
lv: Apslēpt
