Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Introduction
ru: Введение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Show
ru: Показать

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Hide
ru: Скрыть
