Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Show
tr: Göster

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Hide
tr: Gizle
