Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Show
he: הצג

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Hide
he: הסתרה
