Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Hide
km: លាក់
