Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Introduction
pt: Introdução

en: Configuration
pt: Configurações

en: Show
pt: Exibir

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Hide
pt: Ocultar

en: Restrictions
pt: Restrições
