Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Hide
el: Απόκρυψη
