Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Introduction
it: Introduzione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Show
it: Mostra

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Hide
it: Nascondi

en: Restrictions
it: Limitazioni
