Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Show
nl: Weergeven

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hide
nl: Verbergen
