Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta8) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Introduction
cs: Úvod

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Show
cs: Ukázat

en: Hide
cs: Skrýt
