Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta8) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Administration
is: Stjórnun

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Show
is: Sýna

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Hide
is: Fela
