Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Show
lt: Rodyti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hide
lt: Slėpti
