Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta9) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Show
bg: Покажи

en: Right
bg: Дясно

en: Hide
bg: Скрий
