Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta9) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Administration
ja: 管理

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Introduction
ja: 序文

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Show
ja: 表示

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Hide
ja: 非表示
