Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta9) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Show
no: Vis

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Hide
no: Skjul
