Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta9) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
