Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-beta9) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Show
oc: Afichar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Hide
oc: Amagar

en: Restrictions
oc: Restriccions
