Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Configuration
be: Налады

en: Show
be: Паказаць

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Hide
be: Схаваць
