Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Configuration
et: Seadistus

en: Show
et: Näita

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Hide
et: Peida
