Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Administration
mn: Удирдлага

en: px
mn: пиксел

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Hide
mn: Нуух
