Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Show
fi: Näytä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Hide
fi: Piilossa
