Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Hide
hu: Elrejtés
