Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Hide
jv: Umpetaké
