Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Show
my: ပြပါ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
