Vertical Tabs Responsive (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Administration
fa: مدیریت

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Show
fa: نمایش

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Hide
fa: پنهان کن
